Prowadzisz działalność gospodarczą w zaciszu domowym, gdzie zgiełk ciepła rodzinnego miesza się z interesami Własnej Firmy?

 

Chcesz zminimalizowania kosztów prowadzonej działalności? Jesteś spoza okolic i szukasz atrakcyjnego miejsca na spotkanie biznesowe?

To coś dla Ciebie:)

Oferujemy Państwu wynajęcie nowoczesnego pomieszczenia biurowego, które spełnia wszystkie oczekiwania zarówno z Waszej strony jako osób wynajmujących, jak i od strony kontrahenta. Nowoczesne biuro wyposażone jest w potrzebne akcesoria takie jak dostęp do Internetu, projektor, tablicę magnetyczną. Wspaniała aura pozwoli Państwu poczuć się niczym właściciel własnego biura, gdzie współpraca z klientem będzie odbywać się w przyjaznym klimacie. Dzięki profesjonalnemu podejściu do partnera, przeprowadzone rozmowy będą owocować zaufaniem na dalszą współpracę. Pierwsze wrażenia wizualne i estetyczne podczas dialogu mają bardzo duże znaczenie, dlatego też zachęcamy Państwa do zainwestowania w rozwój Własnej Firmy z możliwościami, jakie Państwu oferujemy.

Otwieramy się także na współpracę z podmiotami, które nie mają możliwości zarejestrowania firmy tylko dlatego, iż nie posiadają adresu do korespondencji. Nasza ciesząca się wielkim zaufaniem Spółka może udostępnić adres do zrealizowania założonych przez Państwa celów.

Przedsiębiorca, który postanowi korzystać z naszego wirtualnego biura może również liczyć na wiele korzyści, które wiążą się z tą opcją.

Są to:

  • wynajem biura na spotkania biznesowe,
  • nowoczesne miejsce do pracy,
  • niski koszt wynajmu,
  • bardzo dobra lokalizacja

 A także:

  • znaczny spadek kosztów utrzymania biura,
  • uproszczenie w prowadzeniu firmy,
  • podwyższenie prestiżu firmy,
  • anonimowość prywatnych danych,
  • szereg dodatkowych usług administracyjnych (np. odbiór korespondencji),

Nasze biuro to inspirująca przestrzeń, która sprzyja kreatywności i produktywności. W naszym biurze znajdziesz spokój i ciszę, która pozwoli Ci zwiększyć wydajność pracy i szybciej wykonać swoje zadania.

Nowoczesne biuro, niski koszt miesięcznego wynajmu, możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych sprawi, że to najbardziej opłacalne i korzystne rozwiązanie dla osób, które potrzebują komfortowego miejsca do pracy.

Lokalizacja:

Nasze Biuro mieści się w Centrum Obornik, przy głównej trasie S11. Osoby, które cenią swój czas z łatwością dotrą do naszego biura, które znajduję się przy pętli Dworca PKS i Dworca PKP przy ul. Lipowej. Takie położenie biura jest wielkim udogodnieniem między innymi w podaniu klientowi miejsca spotkania, gdyż znaki informacyjne dworca pozwolą na szybkie i trafne dotarcie do celu jak i do nas. Przy tym bezpłatny parking jest jednym z wielu atutów naszej lokalizacji. 

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48609627 627

Bądź pierwszy

Nie daj się wyprzedzić konkurencji