Od 01.12.2016 roku Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Obornikach  jest administratorem wszystkich słupów ogłoszeniowych znajdujących się na terenie miasta Oborniki i okolic.

Na mocy porozumienia z burmistrzem przejęliśmy nad nimi opiekę. Na każdym ze słupów umieszczony jest adres i telefon administratora, czyli PGKiM Sp. z o.o. w Obornikach. Pobieranie opłat za wieszanie plakatów i ogłoszeń to najważniejsza zmiana jaka zaszła.

Od teraz każdy kto będzie chciał umieścić swoje plakaty na miejskich słupach będzie musiał uiścić opłatę w oparciu o cennik. Dzięki temu działaniu na słupach ogłoszeniowych wreszcie zapanuje porządek ponieważ nasze służby będą same oklejały słupy i nie będą one straszyć swoim wyglądem. Wcześniej "każdy zaklejał każdego", co powodowało, że słupy wyglądały wyjątkowo nieestetycznie. Teraz się to zmieni!

W przypadkach w których nie będzie możliwości dojścia do porozumienia z wyrządzającym szkodę (nie chce uiścić opłaty lub znowu klei samowolnie), sprawę oddajemy do windykacji przez organy do tego upoważnione. Celem tych kar nie jest pozyskiwanie dodatkowych pieniędzy, lecz skłonienie do poszanowania naszej pracy oraz plakatów umieszczonych na słupach. Nadrzędnym celem jest porządek i satysfakcja naszych Klientów, aby ich plakaty wisiały i nie były przez nikogo niszczone.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Obornikach administrować będzie 10 słupami ogłoszeniowo - reklamowymi na terenie miasta Obornik i okolic.

postimage

Materiały do pobrania: